3. 7. 2020

Côtes du Rhône

Côtes du Rhône – světoznámý vinohradnický region plný překvapení. Jižní část tohoto regionu nás zahrnuje škálou chutí, včetně svěžích bílých a plných červených vín s ovocnými tóny a kořeněným aroma. Příznivé klima a úrodná půda vytvářejí ideální podmínky pro rozmanité odrůdy hroznů.

Vinice v této oblasti se nacházejí na mírných kopcích, odkud se naskýtá úchvatný pohled na historická města a řekami protkaná údolí. Tento malebný rámec podtrhuje zážitek z ochutnávky vína.

Jižní Côtes du Rhône je známý svou autentičností. Zdejší vinaři zdědili tradice, ale také inovují s moderními technologiemi, což se odráží v excelentní kvalitě jejich produktů.

Pro milovníky vína a cestování je Côtes du Rhône snem na dosah. Navštivte tento okouzlující region a objevte bohaté kulturní dědictví a neodolatelná vína, která pohladí vaše chuťové buňky.

Pokud vás tato lákavá vína zaujmou, nemusíte cestovat daleko. Můžete je ochutnat spolu s dalšími lahůdkami ve Francouzském bistru v ulici Erbenova v Praze. Côtes du Rhône a jeho jižní část jsou zkrátka tím pravým zážitkem pro vaše smysly. Bon voyage!

loading...